* Pufa Toretto

Pufa

Wyświetlanie 1–9 z 21 wyników

Pufa tapicerowana

Dopełnieniem każdego wnętrza może być stylowa pufa tapicerowana. Jej popularność wynika z szerokiego zastosowania. Pięknie wykończona pufa jest dziś doskonałym dodatkiem do salonu, sypialni czy przedpokoju. W pokoju dziennym pełni często rolę podnóżka lub jako dodatkowe miejsce siedzące dla gości. Niektóre modele puf o dużej wielkości mogą posłużyć jako siedzenie nawet dla kilku osób.

Pufa tapicerowana — idealne dopełnienie wnętrza

Bogate wzornictwo puf. Od klastycznych, nowoczesnych po luksusowe w stylu glamour. Pozwolą na wybór modelu idealnie psującego do różnego typu projektów aranżacyjnych. W ofercie Agnesmeble.pl znajdują się nowoczesne pufy o geometrycznych kształtach. Jak i stylowe pufy pikowane z eleganckimi guzikami tapicerskimi. Dużym atutem jest nieduża wielkość. Co pozwala na ustawienie tego mebla nawet w małym pomieszczeniu. Różnorodność kształtów umożliwia wpasowanie jej w dowolny zakątek mieszkania.

W naszej ofercie klient znajdzie pufy kwadratowe, prostokątne, ale także w kształcie koła. Ponieważ ich kolejną zaletą jest wbudowany w mebel pojemnik, który służy jako praktyczny schowek. Dlatego pufa z pojemnikiem może pełnić funkcję bieliźniarki. A także schowka na czapki, szaliki i inne elementy codziennej garderoby. Dzięki bogatej ofercie tkanin możemy zamówić pufę w dowolnym kolorze i różnorodnej teksturze tkaniny. Podczas gry niezmienną popularnością cieszą się pufy wykonane z tkanin welwetowych, welurowych. Dlatego mieniąca się i miękka struktura weluru wygląda bardzo nowocześnie i stylowo. W rezultacie w połączeniu z pikowaniami czy przeszyciami mebel wygląda niezwykle elegancko.

Producenci z roku na rok wprowadzają nowe, innowacyjne projekty puf tapicerowanych. W związku z tym dziś możemy zakupić pufę na wysokich nóżkach. Ponadto w kształcie muszli, worka czy ulubionej postaci z bajki. Z pewnością w stylowych industrialnych czy nowoczesnych wnętrzach pięknie prezentują się pufy na metalowych rzeźbionych lub prostych nogach. Drewniane wykończenia z kolei będą idealnym dodatkiem do skandynawskiego stylu. Kolorowa pufa w nasyconych barwach może być ciekawym dodatkiem w pokoju młodzieżowym czy dziecięcym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Projekty aranżacyjne dostępne na stronie Agnesmeble.pl. Z pewnością podsuną pomysły na ciekawe zaaranżowanie pufy w naszym dom

Czas realizacji: 4-7 tygodni

X