* Szafka RTV Fonti F6

Szafka RTV

Wyświetlanie 1–9 z 76 wyników

Szafka RTV

Szafka RTV stała się bardzo ważnym elementem dekoracyjnym wystroju dzisiejszych wnętrz. Jeszcze niedawno stolik pod telewizor miał kształt komody, na której ustawiano telewizor. Ponadto rozwój technologii spowodował, że w naszych domach możemy tworzyć prawdziwe kina domowe. Dlatego znacznie większe gabaryty odbiorników TV spowodowały, że model współczesnej szafki RTV znacznie się zmienił. W związku z tym szafka pod TV jest obecnie wizytówką salonu czy pokoju gościnnego. Niewątpliwie coraz mniejszą uwagę zwracamy na pakowność czy funkcjonalność mebla pod telewizor. Klienci szukają oryginalnych i wyróżniających mebli RTV, które będą pełnić funkcję dekoracyjną.

Szafka RTV w szerokiej ofercie wymiarowej i kolorystycznej

Szeroka oferta kolorystyczna płyty oraz wzornictwa okuć meblowych pozwala na projektowanie coraz to nowszych modeli mebli pod Telewizor. Dlatego w ofercie agnesmeble.pl udostępniamy różnej szerokości szafki RTV od 120 cm nawet do 200 cm. Duża powierzchnia blatu takiego mebla pozwala na umieszczenie w widocznym miejscu elementów dekoracyjnych, które chcemy wyeksponować np. ramki ze zdjęciami czy nowoczesna lampka. Zwracamy szczególną uwagę na wykonanie i estetykę mebli w naszym sklepie. Dlatego Szafki RTV jakie udostępniamy wykonane, są z wysokiej jakości płyty meblowej. Wykorzystana do produkcji okleina ABS zwiększa odporność na zarysowania.

Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszą się RTV wykone w połysku. Biała lakierowana szafka RTV z pewnością będzie idealnym tłem do wyeksponowania nowoczesnego kina domowego. We współczesnych projektach aranżacji wnętrz dużą uwagę przyciągają eleganckie metalowe nóżki czy stylowe uchwyty. Szafka RTV w stylu skandynawskim wyróżnia się neutralną barwą połączoną z ciepłym odcieniem drewna. Agnesmeble.pl posiada w ofercie szafki RTV na nóżkach lub z możliwości montażu ściennego. Taka szafka zamontowana na ścianie lub na wysokich nóżkach pozwoli na łatwe utrzymanie czystości w salonie.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

X