* Biała komoda Bali 140 z 3 szufladami szafka

Komoda do sypialni

Wyświetlanie 1–9 z 150 wyników

Komoda do sypialni

Sypialnia jest bardzo ważne miejsce w naszym domu. W nim znajdujemy chwilę wytchnienia i po całym dniu pracy. Dlatego aranżując to pomieszczenie, powinniśmy dołożyć starań, aby miejsce to sprzyjało relaksowi . Odpowiedni klimat i wystrój odpowiadający naszym oczekiwaniom sprawi, że miejsce to stanie się naszym ulubionym zakątkiem. Istotnym elementem wyposażenia sypialni jest komoda. Jej funkcja nie ogranicza się wyłącznie do przechowywania. Coraz większe znaczenie mają jej walory estetyczne i wizualne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze komody do sypialni?

W ofercie Agnesmeble.pl udostępniamy wiele mebli do sypialni. Zaskakujące prostotą wykonania i funkcjonalnością komody nowoczesne cieszą się największą popularnością. Współczesne projekty aranżacji wnętrz w większości stawiają na komodę z szufladami, której minimalizm i praktyczność uwydatnia harmonię we wnętrzu. Wysokiej jakości prowadnice pozwolą na bezpieczne, szybkie i ciche korzystanie z szuflad. Szeroki blat komody do sypialni pozwoli na ułożeniu na mim elementów dekoracji wnętrza np. stylowej lampy czy ramek ze zdjęciami. Warto zwrócić uwagę także na ilość półek oraz drzwi. Nasza bogata oferta zachęca także do zakupu dużej komody z szufladami i szafkami. Mogą się one różnić kolorem, stylem, a nawet materiałem, z którego są wykonane. Komody z płyty meblowej zaskakują bogatą kolorystyką.

W nowoczesnym czy skandynawskim wnętrzu świetnie sprawdzi się zarówno biała, jak i szara komoda z czarnymi dodatkami. Z kolei industrialny styl sypialni podkreśli szafka z metalowym wykończeniem. Jeśli jesteśmy zwolennikami ciepłego i przytulnego stylu klasycznego, z pewnością nie odmówimy sobie zakupu drewnianej komody w naturalnym odcieniu drewna. Stylowe wnętrze uwydatnić mogą frezowane fronty czy satynowe bądź mosiężne uchwyty. Klasyczna komoda na rzeźbionych wysokich nóżkach będzie ponadczasowym i unikatową dekoracją naszej sypialni. W sklepie agnesmeble.pl z pewnością każdy znajdzie komodę do sypialni, która będzie odpowiadać indywidualnym gustom czy preferencjom.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

X