* Łóżko 90×200 z szufladami Junge 13 L/P

Łóżko

Wyświetlanie 1–9 z 60 wyników

Łóżko młodzieżowe

Po całym dniu pełnym natłoku obowiązków i pilnych spraw istotną rolę ma odpoczynek i regeneracja sił. Z pewnością zapewni go wygodne łóżko młodzieżowe. Łóżko dla młodzieży powinno wyróżniać się funkcjonalnością, modną kolorystyką a przede wszystkim wytrzymałością. Wybierają łóżka dla dziecka, powinniśmy zwrócić uwagę na to, by były dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych pociech. Dlatego też prezentujemy w naszej ofercie łóżka dla dziecka. Sprawdzają się jako funkcjonalny i praktyczny mebel w pokojach zarówno o dużej, jak i małej powierzchni. Łóżka można zakupić w wielu rozmiarach i stylach odpowiadających najnowszym trendom aranżacji wnętrz. Meblując pokój młodzieżowy nawet o niewielkim metrażu, warto stworzyć wszystkie niezbędne strefy. Zachęcą one dziecko do efektywnego odpoczynek. Producenci łóżek z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów zaprojektowali różnej wielkości łóżka od 90 cm do 120 cm szerokości.

Przemyślane wykorzystanie przestrzeni w pokoju zapewnia łóżko młodzieżowe z wysuwanymi szufladami. Dzięki takim pojemnikom w łatwy sposób można przechować liczne przedmioty. Związane z zainteresowaniami naszego dziecka min gry, sprzęt sportowy i inne gadżety. Schowek mona także wykorzystać na schowanie pościeli i poduszki. Mechanizm zastosowany w wysuwanej szufladzie jest bardzo cichy. Umożliwią łatwe otwieranie bez użycia siły co zachęci nasze pociechy do szybkiego sprzątania.

Kolejnym sposobem na wykorzystanie małej przestrzeni jest zakup łóżka z wysuwaną dolną powierzchnią spania. Dwie powierzchnie spania wbudowane w jedno łóżko to najlepsze rozwiązanie dla rodzeństwa, które dzieli wspólny pokój. Wysuwana powierzchnia z materacem może stanowić także miejsce do spania dla okazyjnie zaproszonego gościa. Rezerwowe łóżko jest wiec bardzo praktycznym rozwiązaniem w pokoju młodzieżowym. Mebel nie zajmuje więcej przestrzeni niż łóżko pojedyncze. Wielofunkcyjność i praktyczność łóżka podwójnego wpływa na istotny wzrost jego popularności wśród kupujących.

Czas realizacji: do 6 dni roboczych

X