* Komoda Tadeusz T-14

Witryna

Wyświetlanie 1–9 z 75 wyników

Witryna

Aranżacja pomieszczeń w domu wymaga dużej wyobraźni. Każdy z nas marzy o wnętrzu, które będzie zachwycać oryginalnością i stylem. Sposobem na stworzenie niepowtarzalnego wystroju jest zakup witryny. Niewątpliwie na zakup takiego mebla można zdecydować się, meblując duży metraż pomieszczeń, jak i mały pokój. Witryna z przeszkleniem pozwala na wyeksponowanie dekoracyjnych przedmiotów czy dzieł sztuki. Coraz częściej zamiast porcelanowych zestawów na naszych witrynach znajdują się książki, które pięknie eksponują domową bibliotekę. Ponadto możliwość oświetlania półek w witrynie uwydatnia ekspozycje dekoracyjne, którymi chcemy wzbogacić styl wnętrza. Witryna nie musi się kojarzyć z gablotą czy szafą muzealną. Na Agnesmeble.pl przeszklone regały występują w szerokiej gamie wymiarowej. Oferujemy witryny jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, wysokie, niskie, a także wzbogacone o szuflady.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze witryny do salonu?

Zanim zdecydujemy się na regał ze szkłem, warto zastanowić się, jaką powinien pełnić funkcję w pomieszczeniu. Czy ma on służyć do przechowywania, czy ma być tylko elementem dekoracyjnym. Jeśli szukamy praktycznej witryny, warto zwrócić uwagę na ilość półek. Jeśli chcemy, aby mebel pomieścił dużą ilość pamiątek rodzinnych czy zdjęć, duża ilość pólek świetnie się do tego przyda. W dużych przestronnych pomieszczeniach można zdecydować się na zakup witryny w ciemnej kolorystyce. Z kolei do małego wnętrza zdecydowanie bardziej będzie pasował mebel w jaśniejszej barwie. Zakup witryny na wyższych nóżkach pozwoli na wjazd robota sprzątającego pod mebel. W naszej ofercie znajduje się wiele funkcjonalnych i pięknie prezentujących się witryn. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Stylowe i nowoczesne witryny. Jak je odróżnić?

Nowoczesne witryny charakteryzują się prostej, geometrycznymi bryłami. Największą popularnością bezsprzecznie cieszą się witryny w połysku. Takie lakierowane przeszkolone regały wzbogacone o oświetlenie Led nadają wnętrzu nowoczesnego designu. Witryna w stylu skandynawskim najczęściej występuje w jasnej kolorystyce w połączeniu z elementami płyty w kolorze imitującym drewno. Z kolei stylowe industrialne przeszklone witryny cechują wykończenia z ciemnego metalu. Regały ze szkłem w odcieniu drewna z ciemnymi nóżkami z profili będą uzupełnieniem loftowego stylu. Kolekcje szlachetnych mebli klasycznych będą posiadały w ofercie regały o unikatowych kształtach. Bez wątpienia cechą witryny w stylu klasycznym będą bogato zdobione fronty, stylowe wykończenia blatów, mosiężne uchwyty oraz wysokie nóżki w rzeźbionych kształtach. Kolorystyka wyrazistego masywnego drewna w bogatym wzornictwie dodaje kunsztowności i elegancji. Klasyka jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody. Meble w tym stylu z pewnością będą budowały klimat luksusowego wnętrza.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

X