* Designerski narożnik do salonu NEST 2 rozkładany z funkcją spania i pojemnikiem na posciel

Meble tapicerowane

Meble tapicerowane

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu są meble tapicerowane. Bez wątpienia miejsce do odpoczynku po całym dniu pracy oraz przyjmowania gości jest bardzo istotnym elementem codziennego użytku. Z pewnością meble wypoczynkowe powinny być odpowiednio dobrane do naszych potrzeb. Solidna konstrukcja, odpowiednio wyprofilowane siedziska oraz wysokiej jakości tkaniny. To jedne z najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze mebli wypoczynkowych. Meble te powinny tworzyć jedną całość z wystrojem i aranżacją wnętrza.

Bogata oferta mebli wypoczynkowych

W ofercie Agnesmeble.pl znajduje się szeroka oferta nowoczesnych mebli tapicerowanych. Bogate wzornictwo, różnorodność wymiarowa wypoczynków pozwoli na wybór mebla dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Istotną kwestią przed zakupem mebla do codziennego odpoczynku jest zwymiarowanie pomieszczenia oraz określenie, jaką ma pełnić funkcję. Czy funkcja spania jest nam potrzebna? Jaka konfiguracja mebla najlepiej wpasowałby się w układ pomieszczenia, które chcemy zaaranżować? Dostępne w naszym sklepie meble tapicerowane możemy podzielić na kilka głównych kategorii.

– Narożniki

– Kanapy i Sofy

– Fotele

-Pufy

– Zestawy wypoczynkowe

Cecha wyróżniającą specyfikę mebla mogą także być regulowane zagłówki lub luźne poduszki oparciowe, wysokie nóżki, regulowane podłokietniki. To tylko niektóre dodatkowe funkcje, jakie może posiadać wypoczynek. Producenci podążają z duchem czasu i wprowadzają coraz to nowsze modele wyposażone w nietuzinkowe mechanizmy. Współczesne meble wypoczynkowe mają być nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim powinny zachwycać swoim pięknem oraz precyzyjnością wykonania.

Wysokiej jakości tkaniny zastosowane w meblu to kolejny z wyznaczników trwałości mebla. Polecamy tkaniny plamozmywalne, waterproof, hydrofobowe oraz z wysokimi parametrami ścieralności. Posiadamy w ofercie także meble tapicerowane w skórze naturalnej. Różnorodność zastosowanych wypełnień od sprężyny bonell, sprężyny falistej po silkon czy piankę wysokoelstyczą HR wpływa na zróżnicowaną miękkość siedzisk. Dla zwolenników miękkich kanap polecamy wypełnienia piankowe. Twardsze siedzisko charakteryzuje modele wypełnione bonellem. Meble tapicerowane w ofercie Agnesmeble.pl wykonane są na solidnej drewnianej konstrukcji, co gwarantuje wieloletnią wytrzymałość produktów. Zwracamy uwagę na to, by produkty z naszej oferty pochodziły od renomowanych i od lat funkcjonujących na rynku producentów. Zależy nam by klient przez długi czas, cieszył się pięknym wyglądem, komfortem użytkowania i przede wszystkim wytrzymałością produktu zamówionego w naszym sklepie.

Trendy i style w meblach tapicerowanych

Podążając za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, na bieżąco aktualizujemy ofertę mebli wypoczynkowych. Zmieniające się trendy aranżacji wnętrz inspirują producentów do projektowania nowoczesnych i stylowych modeli mebli tapicerowanych. Bez wątpienia największą popularnością cieszą się w meble tapicerowane w stylu nowoczesnym. Ich proste geometryczne bryły oraz minimalizm nadają wnętrzu elegancji i estetyki. Nowoczesne wypoczynki są stworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie nie tylko wizualność mebla, ale przede wszystkim jego funkcjonalność. Nie rzadko meble tapicerowane projektowane są także z myślą o wymagających klientach którzy szukają oryginalnych nowoczesnych rozwiązań np. wbudowane w wypoczynek lampy, sprzęt Audio, czy inne przydatne gadżety. Tego typu designerskie meble wypoczynkowe z pewnością będą ciekawą wizytówką salonu.

Rogówki i sofy w stylu skandynawskim będą charakteryzowały się prostotą, jasną barwą i wysokimi nóżkami. Kolory charakterystyczne dla tego stylu to przede wszystkim biel, szarość, beże. Bez wątpienia meble tapicerowane w stylu skandynawskim będą ocieplały klimat wnętrza dzięki nawiązującym do natury odcieniom naturalnego drewna. Przeglądając dzisiejsze propozycje aranżacji wnętrz, coraz częściej znajdziemy meble w stylu industrialnym. Wyróżnikiem tych mebli tapicerowanych będą odważne metalowe wykończenia, które sprawiają, ze meble wydaje się bardzo masywne i okazałe. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą mebli tapicerowanych sklepu Agnesmeble.pl. Bogaty wachlarz mebli tapicerowanych w różnych stylach z pewnością zainspiruje nas do zmiany umeblowania i aranżacji wnętrza.

Czas realizacji: 4-7 tygodni

X