* Biała komoda Bali 140 z 3 szufladami szafka

Meble do salonu

Salon

Salon to miejsce w każdym domu, w którym człowiek spędza najwięcej i najmilej czas, dlatego też podczas zmiany jego aranżacji chcemy mu nadać charakteru i stylu.
Jest to pomieszczenie, w którym się relaksujemy i odpoczywamy po ciężkim dniu, dlatego też wnętrze to musi byś wyjątkowe. Jest to także pomieszczenie w którym przyjmujemy gości dlatego chcielibyśmy aby aranżacja naszego wnętrza zachwycała innych. W tym celu meble do salonu są najlepszym rozwiązaniem.

Komoda to idealny mebel od którego możemy zacząć meblować nasz salon. Komoda nowoczesna i stylowa, wyposażona w szuflady i półki, w których przechowamy wiele podręcznych przedmiotów czy też dokumentów.
Witryna ze szklanymi półkami wraz z oświetleniem ożywi wnętrze salonu a także doda mu przejrzystości. Nie możemy zapomnieć o szafce RTV niezbędnej, gdy posiadamy telewizor w salonie. Nieodzownym elementem salonu jest ława na której wypijemy nie jedną kawę oraz regał na którym można postawić książki czy też pamiątkowe zdjęcia rodzinne.
W salonie powinno również znaleźć się miejsce na szafę, w której pomieścimy wiele rzeczy oraz ubrań. Jednak zdecydowanie najważniejszą częścią salonu jest zestaw wypoczynkowy, narożnik, kanapa, sofa oraz fotel.

Meble do salonu

Meble do salonu niezależnie od panującej mody i czy też upodobań sprawią że pomieszczenie to będzie zawsze miejscem relaksu, odpoczynku a także spotkań rodzinnych. Przy wyborze mebli do salonu warto zdecydować się na tylko kilka z mebli aby nie przytłoczyć przestrzeni. Przy wyborze mebli warto kierować się swoim gustem, gdyż nie zawsze panujące trendy mogą być dla nas dobrym rozwiązaniem.

Czas realizacji: do 5-25 dni roboczych

X