* Biała szafa 196×200 z lustrem BALI 4D do sypialni

Garderoba, przedpokój

Garderoba przedpokój – meble do przedpokoju

Garderoba przedpokój jest miejscem w każdym domu gdzie mieści się większość naszych ubrań. Dlatego też aranżując wnętrze garderoby czy przedpokoju, warto pomyśleć o funkcjonalnej szafie. Która pomieści dużą ilość ubrań i butów. Przedpokój powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także powinien pełnić funkcję dekoracyjną wnętrza.

Nowoczesne meble do przedpokoju

Nowoczesne meble do garderoba przedpokój będą zapowiedzią stylowego wnętrza całego domu. Jasne meble z pewnością optycznie powiększa wnętrze. Biała garderoba z połyskiem w przedpokoju będzie wyglądała bardzo nowocześnie oraz estetycznie. Białe meble można wzbogacić o kontrastowe dodatki, co nada wnętrzu charakteru. Modnym i praktycznym dodatkiem garderoby do przedpokoju może być duże lustro, które nie tylko powiększy przestrzeń, ale także doda elegancji. Garderoba z lustrem z pewnością będzie przydatna podczas szykowania się do pracy szkoły czy na ważne spotkanie. Zarówno małe garderoby, jak i duże szafy do przedpokoju są wyposażone w liczne półki i wieszaki. W naszej ofercie szafy posiadają nie tylko przegrody. Posiadają także drążek na ubrania czy też pakowne szuflady wbudowane we wnętrze mebla.

Propozycje do garderoba przedpokój

W klasycznych i nowoczesnych korytarzach świetnie sprawdzą się zarówno szafy przesuwne, uchylne czy też szafy w zabudowie na całą ścianę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wzbogaciliśmy ofertę o szafy modułowe. Szafy systemowe do garderoby czy przedpokoju pozwalają na dostosowanie wielkości i wymiarów szafy do indywidualnych potrzeb klienta. Dobierając meble do przedpokoju, warto pomyśleć także o komodzie czy też szafce na buty. Mała szafka na buty może również pełnić funkcję wygodnego siedziska. Garderoba do przedpokoju z siedziskiem będzie nie tylko praktycznym schowkiem, ale przede wszystkim przykuwającym wzrok eleganckim dodatkiem. Współczesne trendy aranżacji wnętrz zachęcają do wyboru stylowej i nowoczesnej komody do przedpokoju. Komody i regały w korytarzu z ozdobnymi wychwytami oraz nóżkami mogą nawiązywać do różnych stylów aranżacji wnętrz. Dzięki dobrze zaplanowanej garderobie unikniemy bałaganu w przedpokoju. Garderoba do przedpokoju pomieści wszystkie okrycia wierzchnie i obuwie całej rodziny.

Czas realizacji: 15 dni roboczych

X