* Biurko Bali

Biurko

Wyświetlanie 1–9 z 58 wyników

Biurka młodzieżowe do nauki

Bardzo ważnym elementem pokoju nastolatka jest biurko. Mebel ten pełni wiele funkcji w pokoju dziecka. Istotne jest dobranie biurka pod komputer, aby serfowanie po sieci oraz odrabianie zadań domowych było wygodne i nie wpływało na rozwój złej postawy kręgosłupa młodej osoby. Wielogodzinne spędzanie czasu na nauce online lub grach wymaga posiadana wygodnego biurka. Zatem wysokość biurka dostosowana do wzrostu dziecka jest priorytetową sprawą. W związku z tym w AGNESMEBLE.PL znajduje się szeroka oferta różnej wielkości nowoczesnych i funkcjonalnych modeli spełniających funkcję biurka młodzieżowego.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biurka do pokoju nastolatka?

Ze względu na fakt, że biurko jest najważniejszym elementem wyposażenia pokoju młodej osoby , powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego design, ale także na praktyczność. Bez wątpienia świetnie sprawdzi się biurko z wysuwaną półką na klawiaturę. Dobrym pomysłem na wykorzystanie nieustawnego rogu w pokoju będzie biurko narożne. Istotnie taki mebel będzie miał większą powierzchnię blatu do nauki. Ponadto duży blat pozwoli na umieszczenie na nim elementów dekoracyjnych np. lampki na biurko czy ramki ze zdjęciami.

Największą popularnością cieszą się biurka z szufladami i półkami. Dlatego wysuwane na cichym domyku szuflady pozwolą na przechowywanie podręcznych przedmiotów np. spinacza, przyborów szkolnych czy zeszytów. Do przechowywania podręczników i książek do nauki może posłużyć biurko z regałami i zamkniętymi szafkami . Przy niewielkim metrażu warto zakupić łóżko z biurkiem. Współczesne systemy meblowe posiadają w ofercie łóżka, w których wbudowane jest wysuwane biurko z nadstawką. Taki mebel zaoszczędzi wiele miejsca. Projektując pokój naszej pociechy powinniśmy zwrócić uwagę także na to że nowoczesne szafka pod komputer będzie istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza.

Jaki kolor biurka wybrać? – nasze propozycje kolorystyczne

Każdy nastolatek marzy o stylowym pokoju, którym będzie mógł pochwalić się przed rówieśnikami. Pozwólmy, aby nasze dzieci razem z nami decydowały o tym, jakie meble spełnią ich oczekiwania. Zakup biurka w odważnej kolorystyce z pewnością zadowoli nasze dziecko. Dostępne są biurka w kolorach grafitowych, turkusie, zieleni i wielu innych wyrazistych kolorach. Z pewnością największą popularnością cieszą się białe biurka. Bez wątpienia ich atutem jest uniwersalność. Drugim w rankingu popularności kolorem są szafki do nauki w odcieniach. drewnopodobnych.

Systemy meblowe w różnych stylach dostępne w AGNIESMEBLE.PL

– biurka w stylu industrialnym (styl loftowy) z elementami metalowymi

– biurko w stylu skandynawskim, w jasnych kolorach z dodatkami koloru naturalnego drewna

– biurka w stylu klasycznym -w klasycznym kolorze drewnopodobnym o prostej konstrukcji

– nowoczesne biurka — wyróżniające się oryginalnym designem.

Czas realizacji: 15 dni roboczych

X