* O sklepie

Antica Sypialnia Jesion Jasny a

Czym się zajmujemy?

Sklep www.agnesmeble.pl  powstał w 2014 roku. Początkowo ukierunkowani byliśmy tylko na sprzedaż mebli tapicerowanych.  Jednak z czasem podążając za oczekiwaniami  klientów rozbudowaliśmy ofertę tak, aby w naszym sklepie można było umeblować mieszkanie bez konieczności wychodzenia z domu. Współpracujemy ze znanymi producentami  branży meblowej, którzy od lat cieszą się dużą popularnością.  Staramy się, aby meble w naszej ofercie cechowała najwyższa jakość. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Dbamy o różnorodność  asortymentu.  Zdajemy sobie sprawę z tego że oczekiwania klientów się zmieniają, dlatego śledzimy najnowsze trendy modowe oraz nowoczesne sposoby aranżacji wnętrz, aby zaproponować najnowsze rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Ponadto zaletą naszego sklepu jest gwarancja dobrej ceny i szybkiej dostawy.

Zadowolenie klientów motywuje nas do dalszego rozwoju!!

Nasza oferta.

Wieloletnia praca i rozwój firmy sprawiły że nasz sklep posiada  bardzo bogaty asortyment. Na www.agnesmeble.pl można umeblować  nie tylko salon, pokój dziecka, garderobę, ale także gabinet czy biuro.  Baza oferowanych przez nas produktów pozwala na kompletownie funkcjonalnych i ciekawych wnętrz według indywidualnych potrzeb. Szeroka oferta tkanin na bieżąco aktualizowana pozwala  na zakup mebli wypoczynkowych w tkaninach z najnowszych kolekcji. Przy współpracy z projektantami wnętrz prezentujemy liczne inspiracje na nowoczesne i kreatywne  rozwiązania aranżacyjne małych jak i dużych pomieszczeń. Podążamy za  zmieniającymi się trendami, aby klienci mogli zmienić swoją przestrzeń i na nowo zakochać się w swoim wnętrzu.

DSC_0464_v2
SYSTEM MEZO (3)

Jak pracujemy!?

Oferujemy fachowe doradztwo. Udzielając porad mamy przede wszystkim na uwadze  potrzeby kupujących. Staramy się być blisko klienta na każdym etapie realizacji zamówień. Naszym zadaniem jest nie tylko pomoc w wyborze mebli ale także w zakresie dostawy czy gwarancji zakupionych w naszym sklepie produktów. Zależy nam by klient robiący zakupy w naszym sklepie został obsłużony na najwyższym poziomie. Pracujemy z zaangażowaniem, dlatego szybko odpowiadamy na wszystkie zapytania. Traktujemy klientów jak partnerów w biznesie. Priorytety klientów są naszymi priorytetami.

X