* Komoda ALLMO AL17 do sypialni salonu 5 szuflada szafka lamele

Komoda

Wyświetlanie 1–9 z 95 wyników

Komoda młodzieżowa

Projektując pokój dla nastolatka, najważniejszym aspektem jest zapewnienie jak najwięcej miejsca do przechowywania. Dlatego nieodłącznym elementem pokoju dziecka jest pakowana i funkcjonalna komoda. Oferta AGNESMEBLE.PL oferuje różnorodne nowoczesne komody z półkami oraz szufladami. W związku z tym, przy wyborze komody do pokoju dziecka powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość i ilość półek oraz ilość szuflad z cichym domykiem. Niewątpliwie niska komoda młodzieżowa może pełnić także rolę szafki RTV. W naszym sklepie znajdują się różnej szerokości komody. Dla dziecka od 80 cm do 120 cm. Szeroka oferta pozwala na zakup komody tylko z szufladami, bądź częściowo z szufladami i półkami z drzwiami.

Kolorystyka komody młodzieżowej

W małym pokoju idealnie sprawdzi się biała komoda młodzieżowa. Jasna szafka z pewnością rozjaśni wnętrze. Nowoczesne style projektowania wnętrz proponują wybór białej komody z lakierowanym frontami. Największą popularnością cieszą się szafki dziecięce w łączonej kolorystyce. Połączenie bieli, szarości i z odcieniem drewna z pewnością ociepli klimat pokoju naszej pociechy. Bez wątpienia komoda drewnopodobna z metalowymi nóżkami lub klasyczna komoda w odcieniach betonu czy białym połysku nada wnętrzu ciekawego designu. Niegdyś największą popularnością cieszyły się komody młodzieżowe w kolorze sonoma, wenge czy dębu. Dziś wybierając meble do pokoju dziecka, warto zdecydować się na komody w kolorze grafitowym, czy antracytowym. Które szczególnie dedukowane są do chłopięcego pokoju. Bezsprzecznie komoda młodzieżowa powinny być nie tylko funkcjonalna i praktyczna. Przede wszystkim powinny pełnić funkcję dekoracyjną wystroju wnętrza pokojów młodego pokolenia.

Nowoczesne wyposażenie wnętrza  – stylowe komody na AGNESMEBLE.PL

Niewątpliwie każdy  nastolatek chciałby pochwalić się stylowym pokojem przed  rówieśnikami.  Przy aranżacji czterech kątów naszej pociechy możemy odrobinę zaszaleć.  Dzięki licznym portalom internetowym o tematyce aranżacji wnętrz, możemy podpatrzeć ciekawe  pomysły na pokój dziecka.  Komoda w stylu skandynawskim nie tylko sprawdzi się w salonie. Może być także świetnym uzupełnieniem przestrzeni młodej osoby.  Obserwujemy wzrost zainteresowania szafkami w stylu industrialnym.  Wykonane z metalu  i drewnianych elementów komody są częstą propozycją aranżacji pokoju młodzieżowego. Ich prostota i nowoczesny design jest inspiracją dla młodego pokolenia.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

X