* Nowoczesna szafa Allmo AL1 z lamelami szufladami do salonu

Szafa

Wyświetlanie 1–9 z 104 wyników

Szafa do pokoju młodzieżowego.

Szafy.

Szafa jest bardzo istotnym elementem pokoju młodzieżowego. W naszej ofercie znajdują się szeroka oferta modeli i kolorów szaf dziecięcych i młodzieżowych. Dlatego też zastanawiają sią nad wyborem odpowiedniej szafy dla nastolatka warto zwrócić uwagę, na to by była praktyczna i pakowana. Istotne jest to iż funkcją szafy w pokoju dziecka jest nie tylko jej funkcjonalność, ale także dopełnienie nowoczesnego i modnego wystroju wnętrza. Ówczesne trendy modowe dzięki nowatorskim systemom przechowywania pozwalają nam na urządzenie nawet najmniejszej powierzchni. Bogata oferta wysokiej jakości szaf z pewnością zachęci naszych klientów do urządzenia ciekawego pokoju zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Szeroka oferta szaf – szafy narożne , przesuwne, uchylne

Przy wyborze szafy do pokoju dziecka powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej wielkość. Ilość półek powinna być tak, aby pomieściła jak najwięcej ubrań oraz przedmiotów naszej pociechy. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, projektują szafy narożne, szafy przesuwne oraz uchylne. Szafa narożna pozwala na wykorzystanie w praktyczny sposób dowolnego rogu w pomieszczeniu. Dlatego jej atutem jest duża pojemność poprzez połączenie twardych półek oraz wiszących drążków na wieszaki. Współczesne szafy wyposażone są także w pakowne szuflady z cichymi domykiem oraz otwarte półki, które pełnią funkcję dekoracyjną. Dobrze zagospodarowanie przestrzeni w pokoju dziecka z pewnością ułatwi zakup szafy młodzieżowej trzy i czterodrzwiowej. Do pomieszczeń o niewielkim metrażu dedykowane są szafy jednodrzwiowe i dwudrzwiowe. Współczesne trendy aranżacji pokoju dla młodzieży nie wiele odbiegają od wystrojów pomieszczeń dorosłego człowieka. Coraz częściej szafy młodzieżowe wyposażone są w dodatkową opcję. Oświetlenia, które nadaje wnętrzu wyjątkową atmosferę i ciepły klimat.

Szafa z lustrem

Meblując pokój młodzieżowy dorastającego nastolatka, warto pomyśleć o zakupie szafy z lustrem. Młode pokolenie przywiązuje coraz większą wagę do wyglądu. Dlatego praktyczna szafa z dużym lustrem na pewno spodoba się naszemu dziecku. Taki meble spełni nie tylko funkcje praktyczne, ale także optycznie powiększy pomieszczenie.

Kolorystyka szafy młodzieżowej.

Współczesne trendy aranżacji wnętrza młodego pokolenia pozwalają na urządzenie pokoju dziecka zarówno w odważnej wyrazistej kolorystyce, jak i stonowanej pastelowej tonacji. Producenci oferują systemy szaf w różnorodnej palecie barw od bieli, szarości po wyraźne przykuwające oko kolory. Odważna kolorystyka pokoju pozwoli na pobudzenie wyobraźni i kreatywności młodego pokolenia. Aranżując pomieszczenie o małym metrażu, warto pomyśleć o stonowanych jasnych kolorach które powiększą optycznie pokój. Dla takich wnętrz idealnym rozwiązaniem jest biała szafa, której charakter można decydujemy się na ponadczasową szafę w kolorze drewna, która w nieoceniony sposób ociepla klimat wnętrza.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

X