* Regał Olier OL-06

Regał

Wyświetlanie 1–9 z 130 wyników

Regały młodzieżowe

Zaprojektowanie pokoju nastolatka to duże wyzwanie. Współcześnie regały młodzieżowe stały się nieodłącznym elementem pokoju młodzieżowego. Funkcją regału jest w przede wszystkim przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów.

W ofercie sklepu Agnesmeble.pl znajduje się szeroka oferta produktów z kategorii regały młodzieżowe oraz regały dziecięce. Godnym uwagi jest fakt iż popularność regałów młodzieżowych wynika z ich różnorodności. Dlatego też dla osób posiadających już dużą szafę w pokoju dziecka dobrem rozwiązaniem będzie regał z otwartymi półkami. Taki mebel będzie miejscem przechowywania książek lub innych podręcznych przedmiotów. Ponadto otwarta szafka z półkami będzie elementem dekorującym wnętrze . Dla osób lubiących minimalizm świetnie sprawdzi się regał z drzwiami. Zamknięte półki pozwolą na szybkie sprzątanie pokoju bez konieczności dokładnego układania przedmiotów szkolnych dziecka. Kwestię przechowywania bardzo dobrze rozwiązują regały z szufladami. Wysuwane na prowadnicach szuflady są bardzo funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Meblując pokój dziecka, można zdecydować się na regał niski. Taki mebel może pełnić funkcję także szafki RTV na telewizor. W ofercie Agnesmeble znajduje się duży wybór regałów o zróżnicowanej szerokości od 45 cm do 80 cm.

Aktualne trendy aranżacji wnętrz proponują stylowe regały w różnorodnej kolorystyce. Dlatego w ofercie sklepu AGNESMEBLE.PL można zakupić regały w licznych odcieniach drewna, szarości czy grafitu. Biały regalik na książki cieszy się największą popularnością. Kupując regał w jasnej kolorystyce, możemy wzbogacić wnętrze poprzez wyraziste dodatki. Odważne wnętrze można podkreślić poprzez regał w stylu loft wykonany z metali i płyty imitującej drewno. Z kolei ciepły klimat pokoju podkreśli regał w stylu skandynawskim z wysokimi drewnianymi nóżkami. 

Dla niezdecydowanych dobrym rozwiązaniem będzie zakup szafki z półkami, częściowo zamkniętymi. Z pewnością ich funkcjonalność i estetykę podkreślą wysokiej jakości okucia meblowe. Solidne uchwyty oraz sprawdzone systemy wysuwne będą gwarancją trwałości produktu.

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

X