zestaw mebli Allmo
Meble Allmo

Meble Allmo

Kolekcja Allmo została zaprojektowana dla miłośników elegancji i nowoczesnego stylu aranżacji wnętrz.  Ponadto w ramach kolekcji zaprojektowano wiele komód, witryn oraz regałów, co pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji dostosowanych do różnej wielkości pomieszczeń. Przede wszystkim meble zostały zaprojektowane by spełniać praktyczne funkcje w pomieszczeniu. Dodatkowo wysoka jakość produktów zastosowanych w produkcji pozwoli na wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Istotnie producent zadbał o najdrobniejsze detale, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Ponadto wszystkie bryły są kompatybilne ze sobą co oznacza, że można jej ze sobą w dowolny sposób zestawić tworząc funkcjonalne i praktyczne meblościanki.

Bez wątpienia przykładowe aranżacje na naszej stronie będą pomocne w wyborze idealnego zestawu, który będzie nie tylko efektowny ale przede wszystkim funkcjonalny. Niewątpliwie duża pojemna i funkcjonalna szafa czy komoda to meble które sprawdzą się w  salonie  czy pokoju młodzieżowym. Bez wątpienia drewnopodobne fronty w połączeniu z antracytową wstawką lameli stworzą w pomieszczeniu oryginalny i nowoczesny design. Dodatkowo czarne uchwyty w połączeniu z  kolorem imitującym naturalne drewno znacznie ociepli i nada klimatycznej atmosfery w pomieszczeniu. Z pewnością z  kolekcją Allmo  zaczarujesz swoje wnętrze. Meble systemowe, modułowe Allmo są kolekcją, dzięki, której kompletnie urządzimy salon lub pokój dzienny.

System Allmo zawiera 14 elementów: 2 x szafa, 2 x witryna, biurko, 2x komoda, 2 x szafka rtv, ława, 3 x półka, kontenerek. Ponadto obrzeża wykończone trwałą okleiną ABS odporną na drobne uderzenia i zarysowania. Lamele w kolorze antracyt do samodzielnego montażu za pomocą śrub dołączonych do mebli. Korpus fronty mebli płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm. Szuflady płyta o grubości 16 mm, spody płyta HDF. Tył mebli płyta HDF w kolorze antracyt

zestaw Allmo 3

 

Zestaw Allmo 6

 

allmo wykonanie

 

allmo wykonanie