system kora
System Kora – kolekcja w stylu prowansalskim

System Kora – kolekcja w stylu prowansalskim

System Kora – kolekcja w stylu prowansalskim to funkcjonalne i praktyczne meble dzięki swoim uniwersalnym rozmiarom znajdą miejsce w każdej przestrzeni.   Kolekcja nawiązuje do stylu prowansalskiego, który swe początki ma w Południowej Francji.  Bez wątpienia naturalne i jasne kolory ocieplą przestrzeń i sprawią że znajdziemy oazę spokoju do codziennego funkcjonowania. Bezsprzecznie meble wpasują się w różnorodną kolorystykę we wnętrzach. Z jednej strony mogą wkomponować  się w jasne przestrzenie tworząc ład i harmonię z drugiej strony mogą stanowić kontrast dla ciemnego tła.

Istotnie połączenie dwóch najmodniejszych kolorów: drewna, bieli  tworzy niepowtarzalną kompozycję. Z pewnością biały kolor mebli rozjaśni pomieszczenie a także powiększy je optycznie. Niewątpliwie odcień drewna nada elegancji i oryginalnego stylu.  Niewątpliwie Kolekcja Kora to wyjątkowa kolekcja mebli do salonu zaprojektowana dla miłośników minimalizmu i naturalistycznego stylu. Ponadto meble zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów co wpływa na wysoką jakość produktu.  Z pewnością spełnią  oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Istotnie prezentowaną kolekcję wyróżnia nie tylko ponadczasowy design ale także praktyczność i funkcjonalność. Godnym uwagi jest fakt, że producent zadbał o to, aby bryły wyposażone zostały w liczne półki szuflady i przegrody stanowiące dużą przestrzeń do przechowywania.

System Kora dzięki mnogości brył oraz ciepłej kolorystyce doskonale sprawdzi się w nie tylko w salonie ale także w jadalni czy biurze. Dodatkowo wszystkie elementy można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc najbardziej funkcjonalne i praktyczne meblościanki czy aranżacje. Dlatego już dziś stwórz swoja własną kompozycję która odmieni Twoje wnętrze. Niewątpliwie połączenie kilku brył mebli  daje nam modne zestawienie, która zachwyci swoim designem niejednego gościa czy znajomych. Z pewnością zdjęcia gotowych aranżacji mogą być natchnieniem dla  wielu klientów podczas tworzenia projektu wnętrza. Spraw radość swoim bliskim odmieniając wnętrze z meblami Kora.  Ponadczasowa kolorystyka i wzornictwo  systemu pozwala na częstą zmianę kolorystyki wnętrza bez konieczności wymiany mebli.

 

Zestaw mebli Kora nr1

Zestaw mebli Kora nr2

Zestaw mebli Kora nr3

Zestaw mebli Kora nr3

detale wykonainia

detale wykonania