wersalka rita
Propozycje nowoczesnych wersalek w dobrej cenie

Wersalka od lat cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Funkcjonalny i prosty automat wersalkowy przez lata sprawdzał się w polskich domach. Dla wielu kojarzy się z czasami PRL-u jednak współczesne projekty, coraz częściej łączą tradycyjne meble z nowoczesnymi akcentami. Klienci szukający tego typu sofy przywiązują szczególną uwagę nie tylko do wizualnej estetyki mebla, ale przede wszystkim do tego, aby był praktyczny i wygodny w codziennym użytkowaniu.  Prezentujemy najlepsze wersalki, które zapewnią Ci komfort na co dzień oraz propozycji funkcjonalnego wykorzystania  domowej przestrzeni!

Idealne wersalki powinny pełnić dwie zasadnicze funkcje. Z jednej strony  powinny być wygodnym siedziskiem dla domowników i gości, z drugiej – awaryjnym miejscem do spania dla naszych gości. Nowoczesną wersalkę w każdej chwili można rozłożyć, dzięki czemu osiąga rozmiary sporego łóżka. Dodatkowo w przestrzeni znajdującej się pod siedziskiem zmieści się pościel lub inne przedmioty – to doskonały pojemnik na rzeczy, także te o dużych gabarytach.

Dla wielu osób wersalka służy także jako kanapa do codziennego spania. Polecana  zwłaszcza w małych mieszkaniach i kawalerkach, gdzie nie ma osobnego osobnego pokoju przeznaczonego na sypialnię. Wówczas wersalka rozkładana na noc zamienia się w wygodne łóżko – natomiast w ciągu dnia jest miejscem, na którym można odpocząć przed telewizorem czy na spotkaniu przy filiżance kawy.

Wersalka Laos

wersalka laos

wersalka laos

Wersalka Karen

wersalka karen

wersalka karen

Wersalka Nori

wersalka nori

wersalka nori

Wersalka Mostar

wersalka mosrat

wersalka mostar

Wersalka Rita

wersalka rita

kanapa rita

Wersalka Katia

wersalka katia

wersalka karia