kanapa dell
Kanapa DELL – wyjątkowa propozycja dla ceniących nowoczesne aranżacje

Kanapa DELL 

Nowoczesne linia oraz klasyczna bryła kanapy Dell sprawią, iż sofa będzie świetną wizytówka naszego domu czy mieszkania. Dwuosobowa kanapa z ukrytą funkcją spania i pojemnikiem na pościel, to propozycja dla małych pomieszczeń gdzie brak miejsca na duże narożniki. Ta 2.5 metrowa sofa to doskonały zamiennik narożnika. W dzień świetnie spisze się jako miejsce do relaksu natomiast wieczorem w łatwy sposób przemienimy ją powierzchnię spania 147×200, na której spokojnie wypoczną dwie osoby. Ponadto uniwersalne i klasyczne kształty kanapy sprawią, że będzie można ją dopasować do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym jak i klasycznym stylu.

Szczegóły wykonania kanapy: stelaż kanapy drewniany z dodatkiem płyty wiórowej laminowanej oraz MDF. W siedzisku pianka T-30, oparcie i siedzisko zastosowana sprężyna falista. Kanapa posiada automat wspomagający rozkładanie. Rozkładana za pomocą funkcji DL.  Sofa posiada funkcją spania oraz pojemnik na pościel, nóżki plastikowe w kolorze jak na zdjęciu przykręcane na śruby. Kolor nóg nie polega zmianie z kolei poduszki na oparciu są ruchome- nie są zamocowane na stałe – 2szt. Kanapa posiada tył otapicerowany tą samą tkaniną, więc może pełnić funkcję wolnostojącą. Mebel nadaje się do spania codziennego. Na całej powierzchni spania znajdują się sprężyny faliste.  Kanapa  Dell mieści się w drzwi 85 cm mebel transportowany jest w dwóch paczkach; Polski producent

W ofercie naszego sklepu wszystkie tapicerowane są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dlatego w ofercie sklepu agnesmeble.pl znajdują się tkaniny szenilowe, welwetowe, dzianiny, flok oraz plecionki. Dlatego szczególnie polecamy tkaniny o wysokich parametrach. Zaczynając od tkanin łatwych w czyszczeniu (plamo zmywalnych magic home), poprzez tkaniny hydrofobowe ,Water Repellent”czy też tkaniny przyjazne zwierzętom,Pet Friendly”. W związku z tym wszystkie rodzaje tkanin w naszym próbniku pochodzą od renomowanych i od lat istniejących na rynku producentów tkanin. Zależy nam, aby klient przez długi czas cieszył się pięknym wyglądem, komfortem użytkowania i przede wszystkim wytrzymałością produktu zamówionego w naszym sklepie.

Kanapa Dell

Kanapa Dell

 

Kanapa Dell

Kanapa Dell