Zestaw mebli Carini 1
System Carini – nowoczesne meble młodzieżowe

System Carini – nowoczesne meble młodzieżowe

 

System Carini  to funkcjonalne i praktyczne meble dzięki swoim uniwersalnym rozmiarom znajdą miejsce w każdej przestrzeni.   Z pewnością bryły Carini w wybranej atanżacji stworzą idealne miejsce odpoczynku i nauki dla nastolatka.  Niewątpliwie modna kolorystyka i ciekawy fason mebli ożywi pokój dorastającego dziecka.

Połączenie trzech najmodniejszych kolorów: drewna, bieli oraz grafitu tworzy niepowtarzalną kompozycję. Z pewnością biały kolor mebli rozjaśni pomieszczenie a także powiększy je optycznie. Bezsprzecznie odcień drewna i szarość nadają elegancji i oryginalnego stylu. Kolekcja Carini to wyjątkowa kolekcja mebli młodzieżowych zaprojektowana z dużą fantazją. Ponadto meble zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów co wpływa na wysoką jakość produktu.  Z pewnością spełnią  oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Istotnie prezentowaną kolekcję wyróżnia nie tylko ponadczasowy design ale także praktyczność i funkcjonalność. Godnym uwagi jest fakt, że producent zadbał o to, aby bryły wyposażone zostały w liczne półki szuflady i przegrody stanowiące dużą przestrzeń do przechowywania.

Kolekcja Carini dzięki mnogości brył oraz ciepłej kolorystyce doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym.  Przede wszystkim  producent zdecydował się na kompozycje w trzech kolorach. Bez wątpienia meble będą idealnie prezentowały zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki.  Dodatkowo wszystkie elementy można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc najbardziej funkcjonalne i praktyczne meblościanki czy aranżacje. Dlatego już dziś stwórz zestaw mebli oraz klimat sprzyjający nauce  twojego dziecka. Niewątpliwie połączenie kilku brył mebli  daje nam modne zestawienie, która zachwyci swoim designem niejednego gościa czy znajomych. Myślę, że zdjęcia gotowych aranżacji mogą być natchnieniem dla  wielu klientów podczas tworzenia aranżacji wnętrza. Spraw radość swoim bliskim odmieniając wnętrze z meblami Carini.  Ponadczasowa kolorystyka i wzornictwo  systemu pozwala na częstą zmianę kolorystyki wnętrza bez konieczności wymiany mebli.