Nowoczesna witryna do salonu

Nowoczesna witryna do salonu

Nowoczesna witryna do salonu – propozycje z najnowszych katalogów meblowych. Niewątpliwie dobrze dobrana witryna do salonu jest ważnym elementem wpływającym na styl i charakter wnętrza.  Współczesne  propozycje mebli do salonu można znacząco rozróżnić pod katem stylu czy też funkcjonalności.  Warto przed zakupem przemyśleć czy zależy nam na tym, aby witryna była pakowna i funkcjonalna czy może ma służyć wyłącznie jako element dekoracyjny pomieszczenia. Bez problemu znajdziemy witryny wyposażone w liczne półki, szuflady czy inne przegrody. W sklepie www.agnesmeble.pl każdy odnajdzie coś dla siebie. Z pewnością przy bardzo szerokiej ofercie mebli  jakie maja dla nas sklepy meblowe możemy zakupić witrynę bardzo praktyczną i  funkcjonalną  w połączeniu z wyszukanym stylem.

Witryna ze szkłem

Bez wątpienia ważnym elementem w witrynie jest szyba, która  służy jako element dekoracyjny. Dzięki przezroczystym elementom możemy wyeksponować piękne dodatki, porcelanę czy inne ważne dla nas pamiątki. Dodatkowo zastosowanie oświetlenia Led  jeszcze bardziej przyciąga uwagę mebla.  Stylowa witryna ze szkłem jest także idealnym  pomysłem na domową biblioteczkę. Szafka z przeszkleniem była i do dziś jest  jednym  z najbardziej eleganckich i zdobiących wnętrze meblem.

Witryna w stylu skandynawskim czy industrialnym?

Bez wątpienia największą popularnością w ostatnich latach cieszą się witryny w stylu skandynawskim.  Klienci zakochali się w bieli połączonej z naturalnym odcieniem drewna. Zaletą takiej kolorystyki jest ponadczasowość i uniwersalność . Jasna kolorystyka optycznie powiesza  pomieszczenie a dodatki drewnopodobne dodają przytulności.  Kolejnym stylem który coraz bardziej wypiera inne modowe trendy to styl industrialny.  Witrynę w stylu industrialnym cechują czarne metalowe elementy dekoracyjne  w połączeniu z betonem , cegłą czy drewnem. Urzekająca w tym stylu prostota i minimalizm przyciąga coraz większą rzeszę klientów.  Na platformach dotyczących aranżacji wnętrz możemy odnaleźć wiele inspiracji, które z pewnością pomogą nam w wyborze odpowiedniej witryny.

Witryna z lamelami

Najnowszym trendem, który będzie hitem nadchodzącej kolekcji to witryny z lamelami. Dotychczas  lamele stosowane były tylko jako element dekorującym nasze ściany. Niemniej jednak urok jaki dodają pionowe listwy sprawia, że coraz większe zastosowanie mają tego typu dekoracje. Witryna ze szkłem, lamelami oraz czarnymi dodatkami wygląda naprawdę oryginalnie.

witryna z lamelami