lamele w meblach
Lamele w meblach

Lamele w meblach – hit dekoracji meblowych. Jaka będzie nadchodząca kolekcja mebli 2022 – jakie projekty i kolorystyka mebli będą na topie?

Jaka będzie nadchodząca kolekcja mebli 2022 – jakie projekty i kolorystyka mebli będą na topie?

Bez wątpienia wciąż numerem jeden w inspiracjach meblowych będzie klasyczna biel, która  sprawdza się niemal w każdym wnętrzu. Biel będzie wciąż modna zwłaszcza w połączniu z drewnianymi wstawkami.  Klienci pokochali ciepło i naturalność jaką wprowadza we wnętrzu kolorystyka imitująca naturalne drewno.  W nowej kolekcji kolor drewna projektanci  połączyli z odcieniem czerni i grafitu. Taka kolorystyka mebli nada oryginalności i pazura naszemu wnętrzu. Z pewnością producenci nie zrezygnują z mebli na wyższych nóżkach, które nadają elegancji .  Nowe kolekcje okuć meblowych oraz innych dodatków w ciekawych kształtach i odważnej kolorystyce przyciągną oko klientów szukających nowoczesnych i nietuzinkowych wzorów.

Lamele w meblach – nowoczesne dekoracje meblowe

Listwy dekoracyjne tzw. lamele idealnie się komponują zarówno w nowoczesnych, skandynawskich i industrialnych wnętrzach. Pionowa forma lameli powiększa optycznie i ociepla wnętrze a także poprawia akustykę. Ogromna popularność lameli zachęciła producentów do wzbogacenia kolekcji meblowych w dekoracyjne listwy. Pierwsze prototypy komody z lamelami zostały pozytywnie ocenione przez ekspertów i dają nadzieję na nowe trendy, które na stałe wejdą w kolekcje meblowe. Szafa z lamelami na froncie optycznie wydaje się nie być meblem tylko oryginalną dekoracją ścienną.  Jesteśmy przekonani że meble z lamelami zachwycą klientów i zainspirują do zmiany wystroju wnętrza.

Czarne dekoracje w meblach 

Z pewnością kolor czarny jest barwą która nadaje klasy i oryginalności. Na tym kolorze bazuje styl nowoczesny  industrialny czy loftowy,  które znalazły szerokie grono miłośników. Czerń w meblach nawiązuje do luksusu. Kolor ten jest świetnym tłem dla ekskluzywnych i nowoczesnych dekoracji. Idealnie kontrastuje z cegłą, lamelami czy gresami. Niewątpliwie w ciemnych pomieszczeniach wyjątkowo prezentują się także lustra odsłaniające ekstrawagancję wnętrza. Projektanci łącząc czerń z bielą czy płytą imitującą naturalne drewno tworzą ponadczasowe kolekcje mebli.  Nowoczesne propozycje okuć meblowych pozwalają na stworzenie zaskakujących i przyciągających uwagę kompozycji.

W najbliższym czasie w naszym sklepie www.agnesmeble.pl  udostępnimy  bardzo ciekawe kolekcje mebli młodzieżowych oraz mebli do salonu, pokoju dziennego czy sypialni. W naszym sklepie można umeblować każde pomieszczenie w modnym stylu i w dobrej cenie.  Wiele ciekawych dekoracji ściennych (dostępnych na www.golddoor.pl ) w połączeniu z nowoczesnymi meblami z pewnością spełni oczekiwania miłośników pięknych wnętrz.

 

lamele