Zestaw mebli Arca 1
Biurka młodzieżowe

Biurka młodzieżowe do nauki

Bardzo ważnym elementem pokoju nastolatka jest biurko młodzieżowe.  Mebel ten pełni wiele funkcji w pokoju dziecka. Istotne jest dobranie biurka pod komputer, aby  serfowanie po sieci oraz odrabianie zadań domowych było wygodne i nie wpływało na rozwój złej postawy kręgosłupa młodej osoby. Wielogodzinne  spędzanie czasu na nauce online lub grach wymaga posiadana wygodnego biurka. Zatem wysokość biurka dostosowana do wzrostu dziecka jest priorytetową sprawą. W AGNESMEBLE.PL znajduje się szeroka oferta różnej wielkości  nowoczesnych i funkcjonalnych modeli spełniających rolę biurka  młodzieżowego.

 

 

zestaw mebli Gappa 5Zestaw mebli Faro 3

 

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biurka do pokoju nastolatka?

Ze względu na fakt że biurko jest najważniejszym elementem wyposażenia pokoju młodej osoby , powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego design ale także na praktyczność.  Bez wątpienia świetnie sprawdzi się biurko z wysuwaną półką na klawiaturę.

Dobrym pomysłem na wykorzystanie nieustawnego rogu w pokoju będzie biurko narożne. Taki mebel  będzie miał większą powierzchnię  blatu do nauki.  Ponad to duży blat pozwoli na umieszczenie na nim elementów dekoracyjnych np. lampki na biurko czy ramki ze zdjęciami.   Największą popularnością cieszą się biurka z szufladami i półkami. Wysuwane na cichym domyku szuflady  pozwolą na przechowywanie podręcznych przedmiotów np.  spinacza, przyborów szkolnych czy zeszytów. Do przechowywania podręczników i  książek do nauki może posłużyć biurko z regałami i zamkniętymi szafkami .  Przy niewielkim  metrażu  warto  zakupić łóżko z biurkiem. Współczesne systemy meblowe posiadają w ofercie łóżka w których wbudowane jest  wysuwane biurko z nadstawką.  Taki mebel zaoszczędzi wiele miejsca. Projektując pokój naszej pociechy powinniśmy zwrócić uwagę także na to że nowoczesne szafka pod komputer będzie istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza.

  Jak urządzić pokój dziecka?

Jaki kolor biurka wybrać?  – nasze propozycje kolorystyczne

Każdy nastolatek marzy o stylowym pokoju, którym będzie mógł pochwalić się przed rówieśnikami. Pozwólmy aby  nasze dzieci razem z nami decydowały o tym jakie meble spełnią ich oczekiwania. Zakup biurka w odważnej kolorystyce z pewnością zadowoli nasze dziecko. Dostępne są biurka w kolorach grafitowych, turkusie, zieleni i wielu innych wyrazistych kolorach. Największą popularnością cieszą się białe biurka. Bez wątpienia  ich atutem jest uniwersalność.  Drugim w rankingu popularności kolorem są szafki do nauki w odcieniach, drewnopodobnych.

_Biurko Sigma SI10                                              

Systemy meblowe w różnych stylach dostępne w AGNIESMEBLE.PL

– biurka w stylu industrialnym  (styl loftowy) z metalowymi elementami wykończeniabiurko lofter lo9

-biurko w stylu skandynawskim – w jasnych pastelowych kolorach z dodatkami koloru naturalnego

biurko sven sv12 w stylu skandynawskimBiurko Faro FR09biurko werso W8

 

– biurka w stylu klastycznym   – w klasycznym kolorze drewnopodobnym o prostej konstrukcji

biurko ar6 biurko mobi 11                 biurko como cm9

– nowoczesne biurka – wyróżniające się oryginalnym designem.